Готові рішення для фестивалів

Фестиваль під відкритим небом - це завжди свято, яке відбувається у різних умовах, як погодніх так і побутових. Ми маємо багаторічний досвід по роботі з різноманітними фестивалями, та знаємо всі дрібниці, які можуть виникнути в тій чи іншій ситуації

Сценічні комплекси різних розмірів

Потужні та надійні конструкції, які створюють надійний захист від погодніх умов. Також ми створюємо сервіс для артистів та техніків, за рахунок додаткових технічних зон, тим самим звільняючи місце на сцені від різного обладнання. Попередньо ми проектуємо сцену для візуалізації. Сцена повинна бути гарною, і ми в свою чергу узгодимо з Вами усі розміри банерів, а також "одяг" сцени.Звук світло сцена та екрани для фестивалів

Звукові та світлові комплекти

В залежності від розмірів сцени та кількості глядачів ми забезпечимо необхідну потужність звуку, та кількість світлового обладнання. При необхідності встановимо лінії затримки звуку.

Виконання райдерів різної складності

В нашому парку є великий вибір гітарних та басових підсилювачів, ударних установок, мікрофонів, та інших речей, які задовільняють будь-які смаки музикантів. А уявити в наші дні фестиваль без цифрового пульта, взагалі неможливо.

Відео забезпечення

Світлодіодні екрани, відеодекорації, віджеїнг (VJ) і навіть зйомка під час фестивалю, усе це до ваших послуг.

Додаткові послуги

  • Огорожі VIP зон та фестивальних територій;
  • Генератори для автономного живлення;
  • Освітлення території фестивалю;

Ви можете розраховувати на наш досвід роботи з різномасштабними фестивалями. Ми пропонуємо не просто обладнання в оренду, а повноцінний комплекс послуг по його обслуговуванню під час усього заходу.