Досвід попереду розвитку

Історія Компанії

На початках зародження компанії в середині 90-х років минулого століття Елекор займався розробкою підсилювачів потужності, які мали неабияку популярність в регіоні. З певних причин розробки в даній сфері призупинились і починаючи з 2003 року компанія переходить до діяльності в сфері технічного забезпечення масових заходів.

З роками компанія стає лідером в забезпеченні концертів обладнанням в західній Україні, постійними клієнтами стають все більше зірки першого ешалону Українського шоу-бізнесу, а також великі фестивалі.

Елекор зараз

На сьогодні компанія забезпечує найбільші фестивалі західної України, а також великі сольні концерти та тури для українських та зарубіжних виконавців. Розробляємо шоу у деталях, починаючи від макетів сцени, закінчуючи розробкою світлового та відео шоу в повній синхронізації з музикою.

Звичайно ж ми продовжуємо розвиватись, розширюючи парк обладнання, набуваючи новий досвід, та відкриваючи нові технології шоу.

Команда Елекор також займається стаціонарними інсталяціями світлового, звукового та іншого медіа-обладнання, а також розробкою індивідуальних акустичних систем.