Open-Air події

Фестивалі

Починаючи від концепції та ескізу сцени до виступу останнього виконавця, ми з Вами на кожному етапі проекту. Багаторічний досвід фестивальної роботи дозволяє нам прораховувати внутрішню фестивальну логістику для мінімізацію часу зміни артиста (Changeover).

Забезпечення усім необхідним для виконання технічних райдерів виконавців, потужні звукові системи, професійне світло, та усі додаткові дрібниці, для зручності артиста та спокою організатора.

Додатково на фестиваляї ми забезпечуємо відділення фан-зон, технічних зон та безпеку за допомогою турнікетів.

Міські свята

Не важливо, чи це День Міста, чи День Незалежності, чи будь-яке інше свято, ми допоможемо його реалізувати на найвищому рівні. В нас є досвід роботи не тільки з професійними артистами, а й з аматорськими колективами, що надає можливість навіть початківцям гарно виглядати та звучати на сцені.

Сцена, звук, світло та екрани – у нас це не просто обладнання, що Ви орендуєте, це повноцінний комплекс послуг з супроводом професійної команди під час проведення усього заходу.

Промо-акції

Річниця компанії, спонсорство у трансляції спортивної чи іншої події чи може рекламний тур для охоплення великої, усе це потребує надійної сценічної конструкції, для розміщення не лише звукового та світлового обладнання, а і для створення рекламних площ. Звісно звук та світло також повинні бути на найвищому рівні.

Ми пропонуємо окрім виконання технічної сторони замовлення повну розробку дизайну сцени та світла або іншими словами продакшн Вашої події.

Доручіть роботу професіоналам своєї справи, і ми зробимо усе, щоб Ваш захід був проведений на високому рівні!